Lehké střešní systémy, odvodňovací systémy, větrné korouhve, oplášťování budov a hal, zateplovací systémy, fasádní omítkoviny a barvy, interiérové barvy, sanace a ochrana betonových staveb  
 

SPOLEČNOST CV TRADE NABÍZÍ STŘEŠNÍ KRYTINY NÁSLEDUJÍCÍCH VÝROBCŮ :

Ruukki
Společnost Ruukki nabízí široký výběr v typech krytin a jejich barev, jejichž kombinací můžete zrealizovat svůj sen o rodinném domě. Střechy z oceli vysoké kvality jsou snadno udržovatelné s dlouhou životností. Nabídka společnosti Ruukki obsahuje střešní materiály, okapové systémy a příslušenství. Jednoduchou záležitostí je i přeměna ploché střechy na střechu šikmou. Výběr a montáž střechy je s Ruukki snadné.


Lindab
LindabTopline je lehká střešní krytina vyráběná z vysoce kvalitního ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou, která splňuje veškeré estetické, technické i funkční požadavky kladené na střešní krytinu. Krytina je profilována do tvaru klasických střešních tašek a dává střeše dokonalý vzhled. Ocelový plech je pokrytý barevnou povrchovou úpravou, která chrání ocelové jádro proti korozi. a díky ní velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým je vystavena nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech. Charakteristickou vlastností pro krytinu LindabTopline je snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální údržba.


Satjam
Střešní krytina SATJAM - to je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Krytiny SATJAM ROOF jsou vyráběny v pásech a podle individuální potřeby dané stavby pak stříhány na míru až do délky 6 m, což umožňuje eliminovat odpady a zkrátit dobu montáže. Vedle střešní krytiny tvoří systém SATJAM kompletní systém doplňků, umožňující řešit odvětrávání střechy, prostupy, zakončení, zlomy a jiné požadavky projektantů a architektů. Široká paleta standardních barev a povrchů umožňují sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.


Omak


Střešní krytina OMAK - Ekonomická, lehká, estetická a zároveň cenově přístupná. Veškeré krytiny jsou dostupné ve třech základních povrchových úpravach. Polyester lesk (25um), mat (35um) a pladur (50um). Nabízíme širokou barevnou dostupnost (32 barev). Dodací lhůta na veškerý sortiment je 5 až 10 dnů. 
webdesign: jana bačíková