Lehké střešní systémy, odvodňovací systémy, větrné korouhve, oplášťování budov a hal, zateplovací systémy, fasádní omítkoviny a barvy, interiérové barvy, sanace a ochrana betonových staveb  
 

Lindab - http://www.lindab.cz/

LINDAB - Střešní krytiny


LindabTopline – taškové tabule splňující všechny požadavky kladené na střešní krytinu.

Za prvé : pěkný vzhled krytiny, která je profilována do tvaru klasických střešních tašek a je jim opravdu podobná. Hodí se stejně dobře na nové domy jako do staršího citlivého prostředí. Tašky Lindab jsou k mání v klasických barvách pro střechy. Jejich výběr z 11 možných odstínů umožňuje lépe sladit charakter střechy a domu.

Za druhé : ochranný povlak HB polyester (TC50) spolu s ocelovým jádrem dává taškovým tabulím Lindab odolnost a pevnost, takže velmi dobře čelí náročným podmínkám, kterým jsou vystaveny nejen v chladné Skandinávii, ale i v našich klimatických pásmech. Taškové tabule Lindab

Za třetí : střecha se velmi snadno pokládá. Jednoduchou střechu dokážete namontovat i bez větších stavebních zkušeností s pomocí návodů v katalozích, které Vám naše firma ráda poskytne. V případě, že je střecha tvarově složitější,nebo je v ploše střechy střešní okno nebo komín, je rozhodně lepší obrátit se na odborníka. (můžeme doporučit proškolené a s námi dlouhou dobu spolupracující firmy).

S krytinou LindabTopline si pořizujete střechu, která spojuje krásu, lehkost, pevnost a dlouhou životnost s obstojnou cenu.

LindabTopline – střecha na kterou se můžete spolehnout

Složení materiálu

Lindab Krytina je vyrobena ze žárově pozinkovaného ocelového plechu s ochrannou vrstvou HB polyester na povrchu. Spodní strana má ochrannou vrstvu a zesílený spodní lak. HB polyester dodává krytině velmi dobrou ochranu proti korozi, je hladký a stálobarevný. Je to zároveň povrch, který dobře snáší manipulaci při pokládce krytiny. Krytinu LindabTopline je možné rovněž vyrobit z plechu pokrytého polyesterovým lakem, což dovoluje širší výběr barev, ale nedoporučuje se v extrémně zatížených oblastech. Kromě toho je pokrytí polyesterem více choulostivé na poškození při montáži. Hmotnost krytiny je necelých 5kg/m2.

Do sortimentu Lindab patří i další prvky, jako je například kompletní okapový systém, střešní zabezpečovací prvky a široký program příslušenství.

 
webdesign: jana bačíková