Lehké střešní systémy, odvodňovací systémy, větrné korouhve, oplášťování budov a hal, zateplovací systémy, fasádní omítkoviny a barvy, interiérové barvy, sanace a ochrana betonových staveb  
 
Omak - http://www.omak.cz

OMAK - Střešní krytiny

Přednosti střešní krytiny OMAK:
  • Nízká hmotnost (do 5 kg/m2)
  • Dlouhá životnost
  • Barevná dostupnost (32 barevných odstínů)
  • Estetický vzhled
  • Univerzální použití

Výrobní řada "K" - Profilované střešní krytiny Model K-350
Omak Roof z řady "K" patří mezi nejoblíbenější střešní taškové tabule – hlavně K-350, K-350A. Jejích tvar kopíruje vše co střecha potřebuje. Jsou to krytiny vašich představ. Montáž je vhodná v případě větších sklonů. Zvlášť příjemný vhled zajišťuje hluboký prolis (20mm), který je ve spojení se symetrickým tvarem vln ideální kompozicí pro vaší střechu. Pro náročnější jsou zde krytiny K-350P, K-350S. Tyto krytiny patří mezi moderní střešní taškové tabule, které vás nezklamou.

Model K-350 -  detail


Model K-350 - nejoblíbenější střešní tašková tabule
Výrobní řada "T" a "F" - trapézové plechy
Trapézové plechy OMAK ROOF jsou ideálním, ekonomickým a zároveň estetickým řešením pro průmyslové střechy a fasády. V posledních letech tento materiál však získává stále víc příznivců i v případě občanských staveb hlavně v případě nižších sklonů. V nabídce OMAK ROOF se nachází pestrý přehled trapézových profilů o výšce 6mm, 14mm. 18mm, 35mm, 55mm. Výrobky z řady „T” lze použít jako fasádní materiál, výplně stropních konstrukcí, střešní profily nebo samonosné prvky.

Model F-40

Profil F-40 lze označit jako klasický vlnitý plech. Jednak ve spojení s možností lakování těchto profilů, získáváme další moderní profil s řadou použití. Zvlášť zajímavě vypadá tento prvek na fasádních výstavbách v příčném nebo svislém provedení. Samozřejmě ho lze použít taky jako střešní profil, ale vzhledem k jeho slabé příčné stabilitě doporučujeme použít tento profil v síle plechu 0,70mm.


Sendvičové panely

Sendvičové panely
Sendvičové panely se už od více než 40 let používají ve stavebnictví. Základním cílem pro rozvoj těchto výrobků bylo zajištění takového produktu, který svým vzhledem a funkčností zajistí poměrně lehký plášť a zároveň zajistí ochranu proti atmosférickým vlivům.


Barevná škála - viz stránky společnosti OMAK

 
webdesign: jana bačíková