Lehké střešní systémy, odvodňovací systémy, větrné korouhve, oplášťování budov a hal, zateplovací systémy, fasádní omítkoviny a barvy, interiérové barvy, sanace a ochrana betonových staveb  
 

ROTO

Firma ROTO působí na trhu již od svého založení v roce 1935. V současnosti disponuje výrobními závody a obchodními pobočkami po celém světě. Specializuje se na výrobu stavebních elementů - střešní okna, solární systémy, půdní schody a stavební kování pro okna a dveře.

Při výrobě se používají vysoce kvalitní materiály, které lze na konci životnosti bez problémů a ekologicky recyklovat. Použité vysoce kvalitní zasklení (ESG) zajišťuje odolnost proti krupobití.

Okna, doplňky a solární systémy tvoří esteticky harmonický celek.

Nejlepší materiály - ROTO používá pro svá střešní okna 100% pevné PVC profily, které jsou teplotně stálé, odolné proti UV záření, bezúdržbové a plně recyklovatelné.
3-komorové a 4-komorové profily zesílené pomocí ocelových výztuží činí okno prakticky nezničitelným. Dřevěná střešní okna se vyrábějí z lepených profilů severské borovice.
Velký výběr - střešní bytová okna ROTO se vyrábějí v mnoha rozměrech. Lemování a oplechování, která zajišťují napojení na střešní krytinu, jak u oken, tak u solárních systémů, jsou sériově dodávána z lakovaného hliníku RAL 8019 a na objednávku lze dodat i provedení v mědi, titanzinku nebo v barvách RAL.

 

Přehled výrobků

 1. Střešní okna - v plastovém i dřevěném provedení. ve třech modelových řadách :
  1. výklopné/kyvné křídlo
  2. výsuvné kyvné křídlo
  3. kyvné křídlo
 2. Lemování střešních oken
 3. Bezpečnostní a střešní výlezy, střešní světlíky
 4. Elektrické příslušenství
 5. Vnější a vnitřní rolety
 6. Solární technika

Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

Katalogy a ceníky ROTO

 
webdesign: jana bačíková