Lehké střešní systémy, odvodňovací systémy, větrné korouhve, oplášťování budov a hal, zateplovací systémy, fasádní omítkoviny a barvy, interiérové barvy, sanace a ochrana betonových staveb  
 
Satjam - http://www.satjam.cz/

SATJAM - Střešní krytiny

Výhody střešní krytiny SATJAM:
  • Nízká hmotnost
  • Vysoká pevnost
  • Odolnost
  • Trvanlivost
  • Dlouhá životnost
  • Široká škála barev
  • Bohatý výběr povrchů a úprav
  • Jednoduchá montáž
  • Použití již od malých sklonů
  • Krytina na míru (až do 6 m)


Satjam BOND Satjam BOND - základní střešní prvek je pětidílná taška o celkové délce 1020 mm a šířce 450 mm. Užitná plocha jedné šablony je 950 x 410 mm (2,56 ks šablony / m2). Krytina se fixuje nerezovými hřebíky a jednotlivé detaily střechy se kompletují pomocí doplňků a montážního příslušenství. Pětidílná konstrukce zjednodušuje montáž a snižuje odpad na minimum. Základem krytiny je vysoce kvalitní silný ocelový plech povrchově upravený – termicky pokovený vrstvou ALUSAT, která je tvořena slitinou hliníku, zinku a křemíku. Povrch je dále ošetřen speciální akrylátovou úpravou – dvě akrylátové vrstvy, posyp z přírodního kamene, finální ochranná vrstva, která zajišťuje vysokou kvalitu, trvanlivost a odolnost střešní krytiny. Krytina se lisuje do profilu střešní tašky, který umožňuje vysoké plošné zatížení. Všestranné použití u novostaveb, střešních nástaveb panelových domů, rekonstrukcí, výměn, překrytí starých střech, všech typů a tvarů střech od 12° do 90°.

Satjam GRANDE - je moderní lehká střešní krytina s univerzálním použitím. Svým nezaměnitelným tvarem, který charakterizuje mohutný oblouk, má tato velkoformátová krytina velké množství svých příznivců. Její charakteristický tvar a celkový dojem připomínající klasickou "románskou tašku" ji určuje jako velmi vhodnou střešní krytinu nejen na novostavby, ale i pro rekonstrukce jak běžných rodinných domů a jiných občanských staveb, tak i historických objektů, kde je nutno dodržet tradici tvaru. K této střešní krytině neodmyslitelně patří i kompletní systém doplňků, dotvářející detaily střech. Pomáhá tak řešit architektům a projektantům jejich požadavky na kvalitní a funkční střešní systém v návaznosti na přání a potřeby investorů a koncových uživatelů.

Satjam ROOF Satjam ROOF - je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Krytiny SATJAM ROOF jsou vyráběny v pásech a podle individuální potřeby dané stavby pak stříhány na míru až do délky 6 m, což umožňuje eliminovat odpady a zkrátit dobu montáže. Vedle střešní krytiny tvoří systém SATJAM kompletní systém doplňků, umožňující řešit odvětrávání střechy, prostupy, zakončení, zlomy a jiné požadavky projektantů a architektů. Široká paleta standardních barev a povrchů umožňují sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.

Satjam ROOFAL - je střešní krytina, která se pokládá metodou drážkování (falcování). Je možno ji použít i pro velmi nízké sklony. Umožňuje realizace složitých architektonických návrhů. Vysoká odolnost proti extrémním povětrnostním podmínkám. U větších zakázek možno dodat v libovolné barvě dle přání zákazníka. Vhodné jak pro rodinné, tak pro velké objekty nejrůznějšího zaměření - sportovní haly apod.

Satjam DACHMAN - základní střešní prvek je tvořen pásy o devíti vlnách (trapézový plech) o celkové šířce 1145 mm a šířce 2000 mm. Užitná plocha jednoho plechu je 1100 x 1900 mm (1 plech – 2,09 m2). Krytina se kotví samovrtnými šrouby a mezi sebou se nýtuje vodotěsnými nýty. Jednoduchá konstrukce usnadňuje montáž a snižuje odpad na minimum. Základem krytiny je podle typu povrchové úpravy vysoce kvalitní ocelový plech žárově pokovený vrstvou aluzinku nebo zinku. U pozinkovaného plechu může být plech dále ošetřen povrchovou úpravou polyestersat 25, která zajišťuje vysokou kvalitu, trvanlivost a odolnost střešní krytiny. Krytina se vyrábí ve tvaru „trapézového plechu“, který umožňuje vysoké plošné za?ížení. Použití krytiny je vhodné zejména u jednodušších typů střech a u střech se speciálními požadavky na architektonické řešení. Je použitelná pro sklony od 5°.

Satjam TRAPEZ Satjam TRAPEZ - Střešní a stěnové profily s efektním vzhledem. Použitým materiálem a typem profilace jsou vhodné zejména pro střešní pláště a opláštění velkých ploch průmyslových objektů. Jejich použití je vhodné i v interiérech, jako obkladové prvky a podhledy, ale i konstrukce ztraceného bednění pro betonáže, prvky oplocení, garáže, kontejnery. Trapézové plechy jsou vyráběny z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku a dále z plechu hliníkového. Některé typy plechu lze dodat s antikondenzační úpravou, připadně s perforací pro použití v konstrukcích s požadavkem na akustický útlum.


 
webdesign: jana bačíková