Lehké střešní systémy, odvodňovací systémy, větrné korouhve, oplášťování budov a hal, zateplovací systémy, fasádní omítkoviny a barvy, interiérové barvy, sanace a ochrana betonových staveb  
 

VELUX

Firma Velux vyvíjí, vyrábí a prodává výrobky, které poskytují a regulují denní světlo a čerství vzduch v budovách. Působí na trhu již od roku 1965, kdy ji založil Villumm Kann Rasmussen. Většina výrobních závodů Velux již realizovala ekologický řídící systém a obdržela certifikát podle mezinárodní normy ISO 14001.

Celý systém

Celý systém se skládá z mnoha různých komponentů, které dohromady přispívají ke konečnému výsledku. Základními komponenty jsou střešní okna a lemování. Lemování zajišťuje dokonalé a vodotěsné osazení do střešního pláště. Standardně je vyrobeno z hliníku, povrchově upraveného proti korozi a odolného proti povětrnostním vlivům. Na objednávku je možné provedení v mědi a titanzinku. Skládá se z prefabrikovaných dílů, které mají stejnou povrchovou úpravu jako oplechování oken a umožňuje nenápadné osazení oken do libovolné krytiny. Parotěsná folie brání teplému a vlhkému vzduchu, aby se dostal do střešní konstrukce. Plisovaný límec a izolační rám dále zajišťuje zlepšení tepelně izolačních vlastností namontovaných oken (široká škála izolačních skel).

Různé druhy dekorativních a zastiňovacích doplňků vám umožní regulovat intenzitu světla a tepla, které proniká do vašeho podkroví a zároveň dotvořit jeho atmosféru. Řada elektrických i manuálních ovládacích prvků pak přináší do vašeho života pohodlí. 

10 let záruka

Na střešní okna a lemování namontovaná s montážní sadou BDX.

  1. Střešní okna - tři povrchové úpravy : BASEfinish, TOPfinish, EVERfinish (kyvná a výklopná střešní okna, široká nabídka standardních velikostí).
  2. Lemování střešních oken
  3. Doplňky
  4. Předokenní rolety
  5. Ovládání

 

Katalogy a ceníky VELUX

 
webdesign: jana bačíková